Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekom által hirdetett...

Stefan91 kérdése:

Telekom által hirdetett Gyorsító Opcióról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Kerestem hasonszőrű kérdéseket itt fent, de ahogy láttam nem igazán sikerült értelmes választ adni, véleményt formálni róla.

Ezért gondoltam, hátha az idő múlásával több ember is kiróbálta, vagy használja a mindennapokban a régebbi kérdések óta.

Napi limit 5GB, Havi szinten 100GB a limit. Ügyintéző mondta.

Ugye ez értendő torrent, stb-re, hogy utána visszalassítják az eredeti sávszéledre. De kérdem Én, ha pl (tudom rossz minőség), de ha beépülő bővítményekkel szedek le videókat, akkor is várható a lassítás, vagy csak szimplán köztudott fájlcserélő oldalak esetében?



2019. jan. 21. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Minden esetben várható lassítás, ha a napi adatot eléred. Valójában úgy működik, kapsz egy erre alkalmas modemroutert, amibe kerül egy sim kártya és a vezetékes interneted mobil adatforgalommal egészíti ki, ami 4g-n keresztül megy.


Ha esetleg megmondod mennyit bir a vonalad megmondom, hogy érdemes e előfizetni rá, mert van hogy csak akkor kapcsol be a mobil resze, ha a vezetékes resze belassul vagy terheled ( online film, stream, torrent egyszerre stb)

2019. jan. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! :)


Igazából speedtest alapján 11,70mbit/s átlagban, tehát tényleges letöltésem általában 1,3mb/s, de ez a plafon.

2019. jan. 22. 08:29
 3/4 A kérdező kommentje:

Kicserélték a routert!


Tapasztalható a változás! Nem is kicsit!

Igaz ingadozik, de rosszabbik esetben is minimum 3-szorosa lett a letöltési sebesség, míg átlagban, s általában 5-szöröse! :)

Tehát MEGÉRTE!

Annyi ami gázos mondjuk, hogy idióta napi limit van...5Gb, Havi pedig 100Gb!

Ezt az egyet tartom nagy idiótaságnak!

2019. jan. 23. 21:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Az általad leírt sebbesseghez tényleg megéri. :)
2019. jan. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!