Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha megnézek egy youtube...

Ha megnézek egy youtube videót ugyanarról a számítógépről 10 alkalommal 2 nap alatt, azt mind hozzáadja a rendszer a megtekintések számához, vagyis 10-el növelem valaki nézettségét?

Figyelt kérdés

megnéztem egy videót, akkor még csak 190-en állt a megtekintések száma, nem számoltam, hogy hányszor néztem meg 2 nap alatt, de közel 10 alkalommal lehet.


ma már 200 a megtekintések száma.


ezt én növeltem?? :)



2019. jan. 23. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ...

"If we watch the same video several times, only one view will be counted, because the cookies in our computer or device will consider us the same user. After 30 minutes, the information in the cookie will be erased, a new session will start, and then a new view will be counted."

[link]

2019. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!