Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a probléma az interne...

Mi lehet a probléma az internet sebességgel?

Figyelt kérdés

DigiNet 100-ról váltottunk DigiNet 1000-re, az internet sebessége gyorsabb lett, viszont ilyen 280 Mbps letöltő sebességet mutat a speedtest a laptopomon, ha közvetlen kábellel van csatlakoztatva, de akkor is ha a router portjából csatlakoztatom. Elméletileg az eszközök megfelelnek az 1000 Mbps-hoz.


Router:


[link]


Laptop:


[link]


(A különbség annyi, hogy az én gépemben 16 GB RAM van.)


Mi lehet vajon a probléma?



2019. jan. 26. 01:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Érdekes dolog még az, hogy PS4 Pro-n kábellel van, hogy 180 Mbps-ot mutat, de ritkán 450 Mbps is mér.
2019. jan. 26. 01:38
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem nincs ilyen, de azt tudom fullosat sosem kapsz.

2019. jan. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt oda is írták, hogy a 300 Mbps a garantált, csak van hogy kevesebb, meg láttam, hogy van akinél eléri a 900 Mbps-t is.
2019. jan. 26. 02:03
 4/4 F&L Youtube Hungary válasza:

Kérdéses hogy a router 5GHZ-re van állítva,de egyébként sehol sem lehet 100%-ban garantálni a sebességet.

Szóval nem is a te hibád de a Szolgáltatóé sem.

Lehet hogy a környéken rosszak a kábelek.

2019. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!