Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom megváltoztatni a...

Hogy tudom megváltoztatni a local ipv4 adresst? Infók lent!

Figyelt kérdés

Történt egy olyan dolog a napokban, amire nem számítottam.

Csináltam egy Minecraft szervert és megkérdeztem egy "haveromat" hogy játsszunk-e?

Mondta h igen, csak adjam meg az ip-t a szerverhez.

A szerver Bukkitos, és a local ipv4 címemmel lehet fel lépni más embereknek.

Na most. Azt nem tudtam ha én ezt megadom valakinek, akkor ezzel az adattal könnyen visszaélve, képes ddosolni.A gyerek minden féle butasággal zsarolgat meg ha baja van akkor azt mondja h ddosol bizonyos időkre.

És meg is tette néha, le is fagyott az internetem.

Valami nagyon szemét gyerek, és egyébként haverok voltunk mind eddig, most is azok vagyunk(legalábbis én addig nem akarok haragban elválni tőle amíg tud engem ddosolni.Ezért minnél korábban kéne megtudjam, hogy meg tudom-e változtatni a LOCAL ipv4 adressemet. Sima ipmet megváltoztattam, de a local ipv4 nem változott meg. Ha meg tudom változtatni, azt hogyan tehetem? (vpn, router csere kilőve, nem akarok ezekhez folyamodni!)

Életmentő lenne, kérlek minnél előbb válaszoljon aki tudja a megoldást, vagy csak egyszerűen, hogy meg lehet-e változtatni. :(



2019. jan. 26. 21:35
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Tudod te, hogy hány gép/eszköz kell egyetlen IP DDOS-olásához? Na annyi neki nincs.
2019. jan. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De már ddosolt engem ._.
2019. jan. 27. 08:26
 3/3 Derwer ***** válasza:

Az max DoS nem DDoS.

Lokális IP címet nem látni kintről , csak a publikus IPdet.

A routerek lehet ilyen funkció hogy DDoS védelem.



De sanszos akkor tartom hogy semmi ilyesmi nincs, családi út hiszed hogy gond van.

Azt is defialni kellene , hogy kufagy az internet... Nem csak a géped ? Pl azt a szerver funkciót terheli túl.

2019. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!