Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom megszüntetni a...

Hogy tudom megszüntetni a régi Facebook fiókom?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon régi fiókom (6-8 éve nincs használva) ,de pár napja jöttek emailek "heti értesítő" címszóval.

Na most nekem az a Facebook nem kell már megpróbáltam belépni,hogy megszüntessem ,de meg kellett erősítenem a személyazonosságom. Amivel az a probléma ,hogy 6-8 éve még nem volt ennyire fontos ,hogy a valós neved legyen megadva ,nekem pedig részben más abban a fiókban a nevem mint a valóságban ,így a személyi igazolványos megerősítés sikertelen volt. A baj az,hogy ha nem erősítem meg akkor nem tudok belépni,ha nemtudok belépni akkor nem tudom megszüntetni. Zavarnak az értesítések amik emailben jönnek,persze letilthatnám ,de attól még a fiók megmaradna.


Szóval a kérdés az ,hogy tudnám törölni? Hova kellene írnom? Hol találok közvetlen emailcímet a Facebookhoz (ahol persze válaszolnak is)



2019. jan. 28. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, nincs mit tenni, fiók megmarad, szűrőt írj, hogy minden értesítőlevél menjen a kukába (csak arra vigyázz, hogy az új fiókból érkező értesítő levelek ne menjenek a kukába)...

Szűrőszabályok:

Feladónak beírod hogy Facebook, a tárgy pedig az ottani fiókban megadott keresztnevet tartalmazza, így már lehet szűrőt írni, ami kukázza a leveleket.

2019. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi.


Valahogy azert megis jo lenne torolni. Tudom a jelszot meg mindent, csak nem tudom megerositeni magam...

2019. jan. 28. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!