Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Digi is ad nekem connect...

A Digi is ad nekem connect boxot (router + cable modem egyben) a netelőfizetéshez? Mint a UPC?

Figyelt kérdés
2019. jan. 28. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak egy árva kábelt kaptam tőlük, és saját routerrel osztom tovább a netet. De ez gondolom, díjcsomagtól függ. Kérdezd meg az ügyfélszolgálatukat.
2019. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, a DIGI nem ad semmilyen routert. Ők csak kedvezményt adnak pár routerre:


[link]

2019. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 [OP]Destroy-man válasza:
A UPC-s connect box egy hulladék. Nálam ki van kapcsolva a router funkció és a wifi is rajta, csak modemként funkcionál. Ha normális router szeretnél, és nem ilyen TP-Link vackokat, akkor nézd meg a Mikrotik kínálatát, ők olcsón adnak prémium minőséget.
2019. febr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nekem meg tök jó és marhára örülök hogy nem kell még egy szar amit kerülgetni kell, elég 1 doboz.


nekem ez tök elég és nagyon nem örülnék neki ha újra külön routerrel kéne szarakodni


és ha a diginél ez nincs, akkor nem is kérdés megyek-e hozzájuk. nem megyek.

2019. febr. 2. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!