Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok Ncore-ról...

Miért nem tudok Ncore-ról letölteni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nem indul el a letöltés, amit Ncore-ról akarok letölteni. Az Utorrentben piros a csík, és azt írja, peerek keresése, bármit is próbálok tölteni.

Egyébként az Ncore főoldalán van egy üzenet, miszerint túlléptem a rangomnak megfelelő hit'n'run lehetőségeim számát. Jelentsen ez bármit is, régebben még akkor is töltött ha ezt írta, most viszont semmi. Ja és van olyan is amikor azt írja hogy letöltésmegvonásban részesülök, akkor sem működik semmi.

Mitől lehet ez, mit csináltam rosszul és hogy kell ezt megszüntetni?



2019. jan. 29. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kellett volna seedelni a letöltött történteket. Ha fizetsz nekik, akkor lehet olyan rangod, hogy nem kell visszaszerezni (annyit). Nem tartottad be a szabályokat. Ejnye-bejnye! Én jelenleg is vagy 250 történetét seedelni, minden nap, 24 órában. Nálam ilyen nem fordulhat elő, annak ellenére sem, hogy nincs seedelési kötelezettségek.
2019. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Adott torrentek letöltése után rögtön kiléptél, nem osztottad vissza, ezt jelenti a hit and run.
2019. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Azt jelenti, hogy nem seedeltél (nem töltöttél vissza) rendesen, ezért épp büntetésben vagy.

Az ncore-on (meg minden más hasonló oldalon) úgy lehet letölteni, hogy utána hagyod futni a kész torrentet, hogy legyen feltöltésed is. Egészen pontosan 50 óra (vagy teljes visszatöltés) a kötelező torrentenként. Ezt amúgy az Aktivitás menüben ellenőrizheted, valahol az oldal tetején az eddigi letöltésed mellett keresd, dizájntól függően.

Na most, az ncore jó fej, ezért néha elnézni, ha csalsz, vagyis ellógod a visszatöltést. Ezt jelenti a hitnrun - fogd és vidd, szabad fordítàsban. Ezt szintén az aktivitás menüben látod, hogy hány torrenttel teheted ezt meg. Minél régebbi tag vagy, minél többet seedelsz, ez annál több lesz. Te túllépted ezt a számot, ezért ebben a hónapban nem tölthetsz le.


Plusz infó: az utorrent kuka, régóta szemét program, erről is volt cikk az ncoreon is többek között. Töltsd le helyette a bittorrentet, majdnem ugyanúgy néz ki, nem lesz szokatlan.

2019. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
uTorrentet használok ezer éve, bár 3 éve fizetek érte 2000 Ft körül évente, így tökéletesen működik. Olcsóbb, mint egy mozijegy, főleg, hogy itt Angliában £17 egy normál jegy, ez még kevesebb, mint £5.
2019. jan. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Mi baj az utorrenttel? Évek óta használom, nem vettem észre semmi gondot.
2019. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Ugye tudod, hogy a torrent lényege az, hogy visszaosztod, amit letöltöttél? Az Ncore még elég megengedő is, hogy havonta néhány torrentet lehet hit&run-olni, azaz úgy letölteni, hogy nem töltöd vissza. Ráadásul nem is kell 100%-ban visszaosztani, elég ha összesen 48 órát seedben van a torrent és az egészre legalább 2 heted van. Minden benne van a szabályzatban.

Az, hogy te nem tartod be - de szerintem el sem olvastad - a szabályzatot, az téged minősít és jobb is ha nem engednek letölteni.

Komolyan, legalább 8 éve vagyok Ncore tag, de még soha nem volt egyetlen hit&run torrentem sem, mert mindig visszaosztottam.

2019. jan. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Kedves Felhasználók!


Felhívnánk figyelmeteket néhány, az utóbbi időben jelentkező problémára:


uTorrent sebezhetőség

A legnépszerűbb torrent kliensben, az uTorrentben súlyos biztonsági rést fedeztek fel, mely adataitok ellopásához, és gépetek megfertőződéséhez vezethet, ezért javasolt a kliens mielőbbi cseréje. Az uTorrent helyett a qBittorrentet (Letöltés) ajánljuk, melynek felülete nagyon hasonló, viszont sokkal megbízhatóbb. A korábban letöltött torrenteket könnyedén átvihetitek az új kliensbe, ehhez az alábbi leírás nyújt segítséget. Továbbá érdemes a qBittorrent beállításait a képen látható módon megváltoztatni, hogy ne korlátozza az egyszerre futtatható torrentek számát. Aki a fentiek ellenére továbbra is az uTorrentet szeretné használni, saját felelősségére megteheti. A qBittorrent topikját itt találjátok. "


Ezt most az ncore-ról idéztem, mert az a téma, de máshol is olvasható volt régebben, hogy gondok vannak az adott klienssel.

Nálam személy szerint seed gondok voltak rendszeresen - még a fent olvasható hírnél régebben -, emiatt javasolták a kliens cserét, mert mindegy, mit csináltam, nem volt feltöltésem. Bittorrenttel nincs ilyen bajom, pedig sokáig ágáltam ellene.

2019. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nálam is 300 torrent kb seedbe van mindig

ha már úgyis ott van a gépen miért ne lehetne seedbe

tudom milyen az amikor rátalálok egy filmre jó minőségben ott látom, hogy 30-an letöltötték de persze senki se seedeli

2019. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nos, köszönöm a normális válaszokat. Lehet hogy másnak ezek tényleg alapvető dolgok, de én sajnos nem értek hozzá, szóval nem tudtam, hogy vissza kell tölteni. Most már ezzel is képben vagyok.

Akkor már csak az a kérdésem, hogy prémium nélkül fel lehet oldani valahogy ezt a tiltást?

2019. jan. 29. 17:16
 10/14 anonim ***** válasza:
Anélkül nem fog menni. Max ha lejár bünti.
2019. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!