Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van szükség magyar...

Miért van szükség magyar torrentoldalra?

Figyelt kérdés
Vannak a külföldi nyitott oldalak, és oda felraknak csomó cuccot (film, zene) mindenféle országból. Miért nem jó, ha a magyar cuccokat oda töltik fel?
2010. jún. 30. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a szinkron miatt fontos,így nem kell külön arra is keresni.Meg lehet informálódni,ajánlani,chatelni...
2010. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én külföldi torrentet szoktam használni, jobban megy az angol tanulás.
2010. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De épp erre gondolok, hogy nagyon sok film van fenn norvégül, spanyolul, stb, az miért nem jó, ha magyarul is oda töltik fel? Azt tom, hogy a magyar trackerek üzemeltetőinek a szempontjából nem jö, mert akkor ők nem keresnek a saját oldallal, de a felhasználóknak miért nem jó?
2010. jún. 30. 17:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Elmondom miért nem jó!

Egy nyitott sima oldalon ahova nem kell regisztrálni, nincsenek visszatöltési kötelezettségeid.

A torrentes közösségnek ez a lényege.

Meg is nézheted hogy ott mennyivel fog jönni a cucc, és egy hazai nagy torrent oldalon.

Te seedelnél éjjel nappal ha nem lenne muszály?

Nem ott az új tartalmaknak van eséjük leginkább mert akik épp töltik seedelik is (aki nem korlátozza le), valaki talán utána is ha rendes.

Aztán minden szemét fent van, stb...

Jó torrent oldalra nem véletlenül nehéz bekerülni, és szigorúak a szabályok.

Ott van pl: Az Ncore. Szigorúak voltak, kisebb baki aztán warn volt... De messze a legjobb torrent oldal volt a legnagyobb tartalommal.

Egészen idáig abból élősködött a többi.

Remélem mindent megtesznek hogy újra legyen.

2010. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ez a torrentezés lényege.

Amellett a muszáj az pontos J.

Szerintem megoldható lenne. Nem tervezek ilyet csinálni, de mivel olyan sokat írtál, csak reagálok rá valamit, úgyis unatkozok.

Ma már szinte az összes szolgáltatónál van olyan sávszélesség, ami mellett nem zavarna, ha a háttérben fut a kliens, és seedel. Nekem amióta nincs adatforgalom korlátozás a netemen, letöltök egy torrentet, és hagyom a kliensben, hadd' menjen, nem zavar, max a kliens-t lekorlátozom, ha olyat csinálnok mellette. Ha nem is hagyok benne nyílt trackeret torrentjeit sok ideig, arra mindig figyelek, hogy 1.0-ig visszaosszam. (Volt olyan, ami nagyon gyorsan ment felfelé, kíváncsiságból bennhagytam addig, amíg egy 1,4 Gb-s filmből feltöltöttem 1 Tb-t) Meg külföldi trackerek között is van zárt, ahol meg eleve ott a kötelezettséged az arány miatt. Most pl. Demonoid az egyik legnagyobb tracker, külföldön meg a nyílt trackerre onnan nyúlják az anyagokat. Az mindig megy, most hogy nálunk kiesett jó pár tracker, ott lazán mehetne tovább a dolog. Ha oda normális release formájában felkerülnének szinkronos filmek, az oldal személyzete se szólna semmit szerintem, meg nekünk is jó lenne. Ncore-on is sokszor a régebbi torrenteknél nincs már seeder. Szóval szerintem nem lenne kivitelezhetetlen.

De csak egy elvi-síkú ötlet volt.

2010. jún. 30. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!