Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bekötöttek nekem egy digi1000...

Bekötöttek nekem egy digi1000 netet elöször 100/100-at mértem gondoltam enyit bir a hálokártya de egyszer az okostévé a youtubon csak a kockákat töltötte be nem a képeket a net azóta csak éppen 36/48körül mozog mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azóta a hibát bejelentettem de semmi nem változott!Elküldték mien gépigénye van a netnek meg hogy kijönnek 2500ft ért és megmérik a net sebességét, ha van 1000 akkor fizetnem kell!!!

2019. febr. 1. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen router osztja a netet, az tud 1000 MBPS sebességet?

Kábelen kellene mérni mindenképpen, én azt tenném, hogy a kábel, amelyen a net bejön, azt csatlakoztatnám a számítógéphez (hálózati kártya tudja -e az 1000 MBPS sebességet, azt meg kellene nézni) és úgy mérném a fel- és letöltési sebességet.

2019. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt a 36/48-at kábellel is meg wifivel is mértem tudom hogy a laptopban 100-as hálokártya van de legalább anyi volna és az okostv-n képeket is látnék!
2019. febr. 1. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:
A garantált jelszint lehet meg van de elvész a lakásban vagy a rendszeredben mert elnyomhatja egy vagy több másik erősebb wifi a közvetlen környéken .
2019. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keríts olyat, amiben tényleg 1000 MBPS-t tudó kártya van és azzal mérd ki, az a biztos.
2019. febr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első körben szerezz egy gépet, amiben gigabites hálókártya van, kösd össze egy minimum CAT5E típusú hálókábellel a routered LAN portjai egyikével, aztán teszteld le a neted sebességét ezzel:

[link]

2019. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!