Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Korlátlan SIM kártyás internet...

Korlátlan SIM kártyás internetről wifi?

Figyelt kérdés
Külön lehet olyan szerkezetet kapni amit mondjuk ha be dugok egy 4G s wifi routerbe akkor a sim kártyás internetet tudja továbbítani? Gondolok itt azokra a kis pendrivera hasonlító kütyükre amiket lehet kapni a nagy mobilszolgáltatóknál. (de viszont külön nem találtam sehol) Vagy vennem kell 30000 Ft ért egy olyan elemmel működő routert amibe be tudom dugni a SIM kártyát? Valami nagy szaki szakértse meg nekem ezt az egyszerű mégis bonyolult témát

2019. febr. 15. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
MiFi router az ami neked kell. Nekem van olyanom, de nagyon régi, még csak 3Gt tud. Annak viszont olvass utána a szerződésben, hogy engedélyezik-e a SIM kártyát ilyen eszközben használni. Vannak olyan csomagok ahol feltétel, hogy olyan eszközben legyen a SIM ami telefon funkciókkal rendelkezik. De manapság szinte minden telefon tud hotspotot sugározni, így ez kitrükközhető, ha a telefonnan osztod a wifit.
2019. febr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem kell hívást kezdeményeznem róla úgyhogy igen használhatom. És ha beszerzek egy ilyen mifi routert azt tudom használni úgy hogy közvetlen bele teszem egy wifi routerbe? Mondjuk így hírtelen csak egyetlen egy darabot találtam. Ha be megyek a telenorhoz vajon ott mennyire tudnak segíteni nekem? Vagy ott csak előfizu mellé adnak nekem ilyet?
2019. febr. 15. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!