Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aliexpress szórakozik velem...

Aliexpress szórakozik velem hogy dec 8-i rendelést feb 19-én postáz? Vagy ez mi?

Figyelt kérdés

Életemben először rendeltem aliexpressről.

Rendelés dec 8, fizetve azonnal kártyával.


Már épp azon tanakodtam hogy még mindig nem jött meg és lassan kérek egy refundot, amikor ma jön a levél:

Your Order xxxxxxxx has been shipped



Bakker dec 8-i rendelés feb 19-én kerül postára???

Azonnal írtam a supportnak hogy ez amikor megrendeltem egy pre-order státuszú termék volt?

Nem-ez a válasz. elvileg 1-2 napos posta lett volna, mert In stock termék volt.


Akkor vajon mi a búbánat került 2 és fél hónapba???????


2019. febr. 19. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz a rendeléstől számított 60 napig kell megérkeznie a csomagnak. Ha nem, kérheted a refundot. Viszont ha megérkezik 60 napon belül, nem lehet reklamálni, kivéve ha rossz a termék.
2019. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Amíg régebben pár napon belül feladták a csomagot, az utóbbi időben elég gyakori, hogy nem postáznak időben. Több rendelést visszamondtam már emiatt. (A normálisabb kereskedők visszautalják a pénzt, másoknál meg kell várni, hogy lejárjon a postázási határidő - most éppen egy ilyen miatt dühöngök.) Feltettem az eladónak a kérdést, hogy alapjában véve neki mi érdeke meghirdetni valamit, amit aztán nem áll szándékában eladni, de gyanítom, nem kapok rá választ. Az Alinak ellenőriznie kellene az eladókat, de ez Kína, kit érdekelnek a fogyasztók jogai. :/
2019. márc. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Életemben először rendeltem aliexpressről."

Az pech, én még soha nem jártam így, pedig évek óta rendelek onnan.

2019. márc. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A panaszlevél elküldése után 15 perccel jött az értesítés, hogy postázták a csomagot. (#2-es voltam)


#3-as: én is legalább 5 éve rendelek tőlük, az esetek 85%-ában nincs probléma.

2019. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!