Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook profil módosítás?

Jackthepirate kérdése:

Facebook profil módosítás?

Figyelt kérdés

Ha egy adott facebook profilra kattintunk, akkor a profilkép, név és cover alatt ott vannak az opciók, hogy "Idővonal, Névjegy, Ismerősök, Fényképek, Továbbiak" opciók.


Az a helyzet, hogy a jasát prfilomál hiányzik a "Továbbiak" fül. Lehet nagyon régen kikapcsoltam, vagy nem is tudom, de most szükségem lenne rá. Valami ötlet, hogy hogyan lehetne visszavarázsolni ezt a beállítást?



2019. febr. 19. 18:08
 1/1 Colix ***** válasza:
nem kapcsoltad ki, és képzeld megnéztem miről van szó és nálam meg azt csinálja hogy ha frissítem az oldalt egy pillanatig megjelenik aztán meg eltűnik, de ha gyorsan rákattintok még elő jönnek az opciók, ez valami bug lehet, figyeld meg nálad nem így van? ha gyors vagy elkapod jobban hirtelen és sem tudok :)
2019. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!