Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudnék tenni, hogy újra...

Mit tudnék tenni, hogy újra hozzáférést kapjak a régi instagramomhoz?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt csináltam egy outlook-os fiókot, és már évekkel ezelőtt volt valami baj vele, hogy kért biztonsági kérdéseket, de sosem foglalkoztam vele, mert időközben lett egy állandó használatban lévő, így ag csak a facebook bejelentkezéséhez kellett. Nem rég lett egy új telóm, ahol be akartam jelentkezni instára, de nem engedte, és az email címre küldött egy biztonsági emailt. Az email címén ki kellett tölteni egy kérdőívet, ahol ha elég információt adok, akkor továbbenged, és levélben értesítenek majd az eredményekről. Na meg lett, de fura módon túl kevés információt adtam meg, ami nagyon furcsa, mivel az igazi adataimat adtam meg. Mit tehetek?

2019. febr. 24. 21:16
 1/1 A kérdező kommentje:
Már semmi, megoldódott a probléma!
2019. febr. 24. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!