Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt hogy értsem?

Ezt hogy értsem?

Figyelt kérdés

Egy oldalon ahol jutalmat lehet kapni alul ezt írja:

Hetente 3 tartalomtételt fogsz kapni, amelynek díja SMS-enként 1270 Ft (+ a használati díjak a telefonodra) mindaddig, amíg nem küldöd el a stop szavakat a 0690647780 & 0690-646720 számra.

Vagyis ha jól értem addig veszi le a telefonomról a pénzt amíg erre a két számra el nem küldöm azt a szót hogy stop. Utána már nem fog a telefonomról pénzt levenni? (UI: ez Steam ajándékkártyához kell a telefonszámom)



2019. febr. 28. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy emelt díjas szolgáltatásra fizetsz elő, míg le nem mondod. Nem tudom minek a jutalma, de rengeteg átverés alapul azon hogy rávegyenek egy ilyen előfizetésre, de semmit nem kapsz. Ha valami "nyereményjáték", meg te vagy a kiválasztott, meg spam, felugró ablak kért meg erre, akkor csak lehúzás.
2019. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem olvastam végig, csak utólag: Steam ajándékkártya tuti hogy átverés, főleg ha valami "ingyen" dolgot akarnak rádsózni az előfizetésért cserébe.


Semmi nincs ingyen a neten, és soha nem fogsz jutalmat kapni senkitől. Azt a pár ezer forintot akár tényleges feltöltőkártyára is költhetnéd, és akkor lesz Steam-egyenleged

2019. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 FastSupportAgent ***** válasza:
ez egy jofele átverés zárd be a kurwa életbe az oldalt
2019. febr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!