Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez a weboldal tényleg működik?

Ez a weboldal tényleg működik?

Figyelt kérdés

Egy osztálytársam akinek semmi pénz nem volt a Steam fiókján mutatott egy oldalt:


[link]


A szemem láttára megcsinálta amit az oldal kért és kapott egy 100 Euró értékű steam ajándékkártyát és amit kapott abból vásárolt is steam-en. De azért megkérdezlek titeket is hogy ez nem árverés-e ez az oldal.(UI: a Steam pénztárcája teljesen üres volt láttam a saját szememmel)



2019. márc. 1. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy működik.
2019. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teso, te edzel ra, vagy magadtol vagy ennyite ostoba?


Mar a Steam-et kovetkezetesen goz-nek fordito gepi forditas ki kellett volna verje a biztositekot, hogy ez minden, csak nem valosagos...

2019. márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyeneken komolyan elgondolkozol akkor tegyél fel egy kaspersky free antivírust annak elég naprakész az adatbázisa, nem engedi megnyitni adatlopásra hivatkozva.


Mellesleg borzasztó naiv vagy.

2019. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

"Gőzkódok" Az ember azt gondolná hogy az aki ilyesmi oldalt csinál legalább a látszatra ad.

De nem b@zmeg,

Amúgy lehet hogy működik, de 100% hogy azok a kódok lopottak, és az sms fizetéssel akarják "tisztára mosni" a bevételt, mondjuk ha igaz amit írok akkor ez elég pazarló lenne a részükről.

2019. márc. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én gépem atom-biztos, úgyhogy megpróbáltam.

Minden stimmelt egész addig, amíg SMS-t nem kellett volna küldenem egy számra!


Lejjeb az apróbetűs részben kiderült, hogy szolgáltatás-megrendelésről van szó, ami kb heti 3-4000 ft-ba kerülne!

2019. márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!