Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet, hogy már nem az...

Hogy lehet, hogy már nem az ismerősöm?

Figyelt kérdés

Van valaki, aki facebookon ismerősöm volt, régen jóban voltam vele, sokat beszélgettünk. Ma tök véletlen felnéztem profiljára és nem az ismerősöm. Ez hogy lehet? Én biztos nem töröltem.

Esetleg ő törölt, és akkor nálam is törlődik?



2019. márc. 2. 21:59
 1/3 nemaRendőrség ***** válasza:
Igen, ha ő törölt akkor megszűnt a facebook barátság és már neked sem a barátod. Nem olyan mint az Instagram vagy twitter, hogy követni lehet a népeket
2019. márc. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen, törölt.
2019. márc. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Törölt; ha kikövet Facebookon, akkor az ismerősének megmaradsz, Te láthatod amiket ő kirak, de ő Téged nem fog.


Ha törli a kapcsolatot, akkor nem lesztek ismerősök.


Néha azt mondják, hogy a FB-nak van egy hibája, miszerint néga automatikusan töröl ismerősöket, de szerintem ez mese habbal; szimplán néhány ember nem szereti bevallani, hogy miért törölte a másikat (mert negatívat a másik szemébe mondani nehezebb) és így megy a kamu szöveg.

2019. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!