Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van itt, aki utálja a fbookot?...

Van itt, aki utálja a fbookot? Károsnak, veszélyesnek tartja vagy csak egyszerűen nem szereti látni mások napi sok 100 felesleges posztját? Soha nem is regisztrált? Milyen az élet fbook nélkül?

Figyelt kérdés

2019. márc. 3. 10:57
 1/7 anonim válasza:
26%
Hát hogy őszinte legyek,16 éves fiu létemre nem szeretem a sok felesleges posztókat,képeket,embereket,Kis lányok nem oda illő fényképeit,Nem mondanám veszélyesnek mert aki nem szimpatikus,azt egyszerűen letiltom. Egy veszély van ha valaki áll fbt csinál a nevedre,akkor sarba vagy.
2019. márc. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
77%
Utálom. Regen regisztraltam, csak félig a saját nevemmel... de évek óta nem posztolok nem csinálok semmit. Nem tartom károsnak csak nem érdekel.
2019. márc. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
90%

Hasznosnak tartom azt a részét, hogy ingyen tudok beszélni emberekkel, mert még a 80 éves nagyanyám is regisztrált, a csoportos beszélgetésekről nem is beszélve, vagy az ingyenes apróhirdetésekről.

Az üzenőfal, mások megosztott dolgai nem érdekelnek. Nem is telepítettem a FB alkalmazást, csak a Messengert. Ha valamiért mégis kell, belépek webes felületen.

Mindenki annyit használ belőle amennyit akar, nem kényszer.

2019. márc. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Evek ota toroltem magam, utaltam.
2019. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
regisztrálva vagyok, 2 barátommal ott tartom a kapcsolatot, de nem nézem az üzenőfalat.
2019. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ingyen beszélgetés miatt tartom hasznosnak én is, nagy nehezen sok-sok évi vívódás után regisztráltam, nem tudtam megkedvelni soha, soha nem osztottam meg semmit, mások dolgai sem érdekelnek...

Tapasztaltam, hogy mivel "nem vagyok képben" az ottani eseményekkel kapcsolatban, ezért élőbeni témákról is lemaradtam, hiszen aki képben van, látják egymás dolgait, "kivel mi történt" és tudnak erről beszélgetni személyesen is...

2019. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Magát a facebookot én is utálom, a messenger része nélkül viszont teljesen el lennék veszve. Mindenkivel ott tartom a kapcsolatot, amíg nem tudok személyesen találkozni velük. Mások posztjai, képei nem érdekelnek. Főleg, hogy sok ismerősöm hirdetőfelületnek használja. Az ő posztjaikat még le is tiltom. Nem tartom károsnak egyáltalán, bár régen rám nézve picit az volt, mert a kevés like és kevés szülinapi köszöntés miatt sokszor éreztem magam értéktelennek. Mára ezek sem érdekelnek már.


Veszélyes lehet a naiv emberekre, akik bedőlnek mindennek, tehát rám egyáltalán nem az.

2019. márc. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!