Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hova tűntek Dzsorni TheVr...

Hova tűntek Dzsorni TheVr montázsai a youtube csatornájáról?

Figyelt kérdés
Volt egy csomó nagyon jó kis montázsa, de össz vissz csak kettő maradt meg. Ellenben észrevettem hogy lett egy új csatornája is, ahol saját végigjátszásokat csinál, de ahogy elnézem nem nagy sikerrel és nézettséggel. Úgy tudom a montázsokat Jani és Pisti nagyon kedvelte, szóval biztosan nem töröltethették vele a videóit. De akkor mi történt? Valaki tud valamit?

2019. márc. 10. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól, mert Jani és Pisti kedvelte a videóikat, a partnercégük simán töröltethette.
2019. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Ez igaz, csak furcsa mert sehol nem látom, hogy Dzsorni erről beszélt vagy írt volna. Mindig olyan készségesen állt a követőihez, ezért gondoltam, hogy némi magyarázatot is mellékel majd a videók eltűnése után, de sehol semmi.
2019. márc. 10. 22:50
 3/3 Dzsorni válasza:

Hello!


A csatorna leírásában megtalálható az ok, hogy miért tűntek el a videók:


Üdvözöllek!


Bizonyára meglepetésként ér, hogy jelenleg nincs videó a csatornámon. Az igazság az, hogy már a kezdetek óta lelkiismeret furdalásom volt amiatt, hogy a TheVR képanyagát használtam fel. Még ha fel is ajánlottam videókból befolyt összeget, úgy éreztem akkor sincs rendjén, hogy más videóanyagát hasznosítsam.


Természetesen minden rosszban van valami jó, hiszen ezen montázsok nélkül nem figyelt volna fel rám a TheVR, és nem adtak volna lehetőséget, hogy készítsek highlightokat közvetlenül az Ő csatornájukra.


Mondanom sem kell, hogy egy álom vált valóra ezzel a lehetőséggel, és még ha az elején borzasztóan féltem is, hihetetlen érzés videókat készíteni két átlagos srácnak Debrecenből, azaz Magyarország legnagyobb gaming közösség létrehozóinak.


Továbbá kimondhatatlanul köszönöm azt a rengeteg szeretetet, amit adtatok a kommenteiteken keresztül, hihetetlen érzés volt olvasni az üzeneteiteket, és rendkívül sok erőt adtatok a mindennapokban! Szeretlek Titeket!

2019. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!