Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Eltüntek a wishröl az 1 és 2...

Millia kérdése:

Eltüntek a wishröl az 1 és 2 TB-s pendrive-ok. Vajon miért?

Figyelt kérdés
2019. márc. 11. 16:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
59%
20-as! Te olvasod amiket írunk. Nem márkát hamisít hanem kapacitást!! Ráírja hogy 2TB, holott csak 32 GB. Amikor meg másolod a dolgaid akkor derül ki hogy át lettél verve. Nem elég???
2019. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ha müködne senkit nem zavarna, h hamisítvány e vagy sem...
2019. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Azért nem működik mert hamisítvány...
2019. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

45%: a hamisítvány ebben a szövegkörnyezetben nem a márkás termék olcsó koppintását jelenti, mint a ruháknál. Ezekbe az eszközök belebuheráltak, a működési idejük bizonytalan, és megbízhatatlanok, pont arra nem alkalmasak amire kitalálták: adatok tárolására.

Ha csak 2 ezerbe is kerül, de 10 használat alatt beadja a kulcsot, az is pont 2 ezer forint kidobott pénz.

2019. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ezt írtam én is a 21-es válaszomban de ezek szerint nem érthető...
2019. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:

Tegyük fel pld., hogy egy könyvelő ill. gyermeke szerez egy ilyen 1TB os vackot. A könyvelő feteszi rá az összes kuncsaft-céges könyvelését 5évre visszamenőleg. Nem látja, hogy az adatok 9 tizede nincs a pendrive on. Amikor majd új gépet vesz, és szüksége lenne egy régebbi adatra, sehol... A könyvtár felkerült még, de üres! Micsoda kár! Na, ezt nem fizetik vissza (meg). Olyan példát kerestem, ami valódi kárt is okozhat. Mivel a másoláskor nem kapsz hibaértesítést, gond nélkül lehet az 1TB adataidat felírni, ez okozza a bajt! Amikor valamire szükséged lenne, és a mappák 98%-a üres, akkor érted meg, hogy mi az átverés ebben.

4db ilyen 1és- 2TB os szutykot teszteltem le (a tesztprogram 2napig fut-nem éri meg), vagy 4GB vagy jobb esetben 8GB kapacitás volt az eredmény.

2019. márc. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én írok egy valós példát. A kollégám esküvőre készített ilyen 1 TB-os SD kártyára videót és képeket pénzért a párnak. Nálam kötött ki a kártya mert nem tudta miért nem jók a videók. A teszt során kiderült hogy miért és később elmondta hogy a wish-en vette 3000 Ft-ért... Mondjuk kezdhette volna ezzel is :))))
2019. márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Most is kapható - ott- 512GB! - (f)os SD kártya 810 Ft ért! Bizonyára szépen fogy... :(
2019. márc. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Csak a firmware-nél csaltak (és valószínűleg vírusos is volt a firmware, vagyis minden fájlt megfertőz, a vírusirtók se képesek vele mit kezdeni, mivel nem a tárhelyen futó program a vírusos), 2-4 GB-osak voltak valójában, és ahogy rámásoltad a kevés kis adatodat, úgy csökkent arányosan a kamu-tárhely.
2019. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!