Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 18-25 évesek, szerintetek...

18-25 évesek, szerintetek "kihalóban" a facebook?

Figyelt kérdés
A mi korosztályunk már inkább az instagramot használja, a facebook pedig az "öregeké"?

2019. márc. 14. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Mindenki használja, max. nem olyan intenzitással, meg nem oszt meg annyi képet, mint régen. Nekem ez a megfigyelésem.
2019. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, régen mindenki kiírt minden hülyeséget, most már inkább tudatosan használják, kivéve az idősebb korosztályt.
2019. márc. 14. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is ezt vettem észre. Én ugyanannyit vagyok fent, de már nem posztolgatok, képeket sem igazán töltők fel. Az idősebb korosztálynak még újabb a hatás, imádnak minden h.lyeseet megosztanj
2019. márc. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Instagrammot nem nagyon használom.

25n

2019. márc. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3 éve nem használok face-t, először durva ötletnek tűnt de ki akartam szabadulni onnan. Ma már nem tudnék visszamenni, csak az insta.

Szal igen, nekem a face az öregek gyűjtőhelye, kicsit mindig megmosolygom mikor valaki elkezdi magyarázni, hogy igen jó lenne otthagyni de mégis miért nem megy. Azóta sokkal inkább azokkal az emberekkel töltöm az életem akik valóban számítanak, online is.

2019. márc. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt az otthagyás dolgot. Mit kell ezen otthagyni? Kevesebbet kell használni és kész. Én speciál napközben nem használom, mivel dolgozom. Utána meg csinálom a dolgom, de néha rá tudok nézni a chat-re például. Nekem a barátaim mind más városban élnek, mert egyetemről ismerem őket és aztán mindenki visszament a saját városába, telefonálni utálok, szeretek cheten beszélgetni velük és azt is szeretem, ha képeket raknak ki, hogy mi újság velük. Én nem érzem ezt problémának. Nem egész nap kell rajta lógni, az a titka.
2019. márc. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na igen, pontosan erről beszélek 😂.

Egyébként nem kell, és igaz hogy számít ha valaki tudatosan használja, de azért ég és föld a különbség.


De mégegyszer mondom, nem kell.


Leírnám ennél érthetőbben is, de jól meggondolva időpazarlás lenne.

2019. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!