Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook tényleg véglegesen...

A facebook tényleg véglegesen törli a facebook fiókodat, vele együtt összes adatodat?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja hogy véglegesen töröltem a fb fiókomat. Kíváncsiságból beszerettem volna lépni fb-ra és nem tudtam.

Ezek szerint végleg törölte fb fiókomat, ezzel együtt összes adatomat? Azért kérdezem, mert nem tudom igaz-e valahol olvastam hiába törlöd magad, akkor is megmarad fiókod, csak nem tudod használni.



2019. márc. 14. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsági másolatban egy ideig mindent tárolnak, már csak esetleges hatósági megkeresések miatt is. Utána pedig ki tudja. Ha azt is állítják, hogy törölték, úgysem fogják megmondani, ha mégsem. Te viszont már azt a profilt nem érheted el többször.
2019. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ment a zöld kéz.
2019. márc. 15. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!