Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi probléma lehet ha interne...

Pelo1919 kérdése:

Wifi probléma lehet ha internetes video lejátszása közbe szinte teljesen lecsökken az internet adat forgalmam?

Figyelt kérdés

mikor megy a youtube,indavideó,stb akkor az internet kapcsolatom leesik 0.5 mb/s de csak ha wifin keresztül megy, kábelen keresztül a hivatalos 50mb/s....

de ha nem megy bármilyen interneten keresztüli videó lejátszás akkor nincs semmi fajta probléma wifin sem!

ez a probléma kb 2 hete jött elő azóta újra lett telepitve 2 szer legújabb driverek vannak és nem értem az egészet hogy mi lehet az oka egy ASUS tuf gaming FX504ge Laptoprol beszélünk ....ötletek ?



2019. márc. 21. 11:46
 1/2 Fsms ***** válasza:
Nekem ugyanez történt linksys n. Ott a wi-fi beállítás oldotta meg. Admin részt nézz meg ott találsz néhány paraméter. Nálam az upsp paraméter kikapcsolása segített. Ez egy univerzális játék beállítás. Sajnos persze lehet más is, viszont nincs sok es ki tudod tesztelni gyorsan.
2019. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

letudod nekem irni ezt pontosan hogy tudom megoldani ?a router beállitásaiban vagy a laptop beállitásaiban ?

mert a másik laptop,vagy telefon megfelelöen müködik

2019. márc. 27. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!