Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A gépem bekapcsolás után nem...

A gépem bekapcsolás után nem érzékeli az internetet, valami ötlet?

Figyelt kérdés
Minden bekapcsolás után minimum 10 pecet várnom kell hogy a gépem érzékelje hogy van internet, addig mintha be se lenne dugva a kábel. Lenn a tálcán nem jelzi, hogy probléma lenne, a kábel jó, nincs kicsúszva, többször is ellenőriztem, hibakeresést is futtattam, nem adott ki semmit. :/ Ha alvó módban hagyom a gépet éjszakára reggel akkor is ezt csinálja. Ötletek hogy mi lehet a baj, mit csinálok rosszul?

2019. márc. 22. 11:33
 1/4 anonim válasza:

{

a kábel jó, nincs kicsúszva, többször is ellenőriztem

}

Miből gondolod hogy jó?


{

hibakeresést is futtattam, nem adott ki semmit.

}

valószínűleg nem szoftveres a hiba (lan led világít?


{

Ha alvó módban hagyom a gépet éjszakára reggel akkor is ezt csinálja.

}

Miért mit vártál, mit fog csinálni?

2019. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ismerős

szerintem rosszul van ledugózva a kábel olyankor szokott lenni

a végpontokon 1-1 újradugózás megoldhatja.

2019. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Onnan gondolom hogy jó, hogy mikor átdugjuk barátom gépébe a kábelt egyből érzékeli az internetetet :)

A ledet nem néztem még de legközelebbi bekapcsolásnál az lesz az első, köszi a tippet :D

Alvó módban azért próbáltam hagyni hátha akkor mivel nincs kikapcssolva nem kell megint várni a netre reggel.


Nem nagyon értek a gépekhez, mit jelent hogy újradugózni? :O

2019. márc. 23. 10:45
 4/4 anonim válasza:
Levágni, újra blankolni és új csatlakozót krimpleni rá. De ha már próbáltad másik vezetékkel, ez akkor nem lényeg.
2019. márc. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!