Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha MEGA. Nz re nem nézek rá...

Ha MEGA. Nz re nem nézek rá egy ideig akkor letörlik a feltöltéseimet?

Figyelt kérdés
És ha letörlik akkor mennyi idő után?

2019. márc. 22. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért törölnék?
2019. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

El kell olvasni a szabályzatot

We can immediately suspend or terminate your, and that of other users within a business account, , access, to the website and our services without notice to you:

31.1

if you or they breach any of these terms or any other agreement you or they have with us;

31.2

at any time if you are not a registered user;

31.3

if you are using a free account and that account has been inactive for over 3 months or we have been unable to contact you using the email address in your account details.

32

We may also terminate or suspend our services or any part of our services, for all users or for groups of users, without notice, at any time, for any reason or no reason.

2019. márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem :)
2019. márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pinkpancser ***** válasza:
Nekem van ami évek óta fent van és nem néztem rá több mint egy évig.
2019. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sajna nem tudok belépni, mert laj.hu-s címmel regisztráltam rá. Az pedig megszűnt létezni.

így már jelszó emlékeztető sem működik.

2019. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!