Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Wish-ről rendelek egy...

Ha Wish-ről rendelek egy nadrágot és kiderül, hogy az mégse jó méret vagy kényelmetlen, utána mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Vissza lehet kérni az árát, illetve hogyan tudom visszaküldeni a terméket?

2019. márc. 24. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Wishről én ruhát nem nagyon rendelnék

Visszaküldeni nem tudod, de az árát visszaigényelheted ha nem jó

2019. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feladod postán 4-5000-ért, mi mást lehetne????
2019. márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pinkpancser ***** válasza:

4-5000-ből nem biztos, hogy kijön a visszaküldés.

Egyébként ha rosszul választottad ki a méretet akkor még ok sincs, hogy visszafizesse, csak akkor ha jól választottál de a leírásnak nem felelnek meg a méretek. Ajánlott inkább az Ali mert ott kapsz rendes méreteket és az eladóval is megbeszélheted ha nem tiszta valami, vagy ebay, mert ott a visszaküldés ingyen megoldható.

2019. márc. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még épp ezért Magyarországról sem rendelek ruhát mert azt is pénz visszaküldeni. Bemész a boltba és felpróbálod. Kínából meg pláne nem,pont ezért...
2019. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem nehéz, nemzetközi ajánlottként kijön 4-5 ezerből a visszaküldés, egyébként olyan 9000 ft-ól indul csomagban. Esetleg sima levélként is feladhatod 2-3 ezerért.
2019. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!