Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugy nez ki 5+5 nél elhalt a...

Ugy nez ki 5+5 nél elhalt a magzat vagyis méret szerint előbb? Nektek mikor sikerult utána újram

Figyelt kérdés

8 hónapja vártunk rá, de 3,8mm nel nem nott tovabb :(

Ha kiürült újra próbalkozhatunk. Nálatok h volt? A masodik is elhalha vagy ez altalaban egyszer fordul elo vagy h van?:(


2017. máj. 4. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat egy no eleteben nem feltetlen csak egyszer vetelhet sajnos. Attol fugg, mi volt a gond. Ha azzal az adott magzattal volt valami, akkor kicsi az esely hogy ujra elofordul, de ritkan megtortenhet.

Ha nalad van valami, az mas teszta, akkor megint tobbeselyes.

Nekem masodik terhessegem nem fejlodott tovabb es elhalt, kiurult, most a harmadik mar 23 hetes. Viszont utrogestant kellett szednem 14. hetig, mert sok esetben sargatest elegtelenseg okozhat ilyet es azt gyogyszerrel ki lehet vedeni.

2017. máj. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak a progimmal van baj de már tuszorepedes utani naptól szednem kell 2x1 et most barnaztam 3x1 de igyis verzek.
2017. máj. 4. 18:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj rossz kategóriába tettem ne haragudjatok!
2017. máj. 4. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Szedtél progit progihiányra, és azzal együtt elhalt? Szerintem akkor ki kéne vizsgáltatnod magad, mert a progihiányt is okozhatja "valami", ami jó eséllyel a vetélést is okozta. Pl. IR.


Egyébként ha nem kell műteni, akkor azonnal lehet újra próbálkozni.

2017. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát igen de sokan vetélnek így el vagy anélkül. Ez nem csak anyám múlik , lehet h életképtelen lett volna, ha elhal akkor a szervezet kilöki magától, a progi nem csodatevő. A dokim is igazolta amot sejtettem ( h a progi nem akadályozza meg h a szervezez kilokje ,es ez jobbik eset mint a mutet)

A legtobb vizsgalatom jó. Egyenlore párom van soron.:) ez az elso vetelesem. Ha masodik lenne mar mennek kivizsgalasra. De azzal csak stresszelem magam.:)

2017. máj. 4. 21:51
 6/6 A kérdező kommentje:
Hatha egyszer segítség lesz valakinek vagy motiváció. Julius elejen pozitivat teszteltem. 12 hkm. 😍😍😊😊
2017. szept. 5. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!