Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretném törölni a profil...

Szeretném törölni a profil fiókomat facebookon. A baj csak az, hogy van egy oldalam, amin a verseim vannak. Így elég fontos nekem. Ötlet?

Figyelt kérdés
Nem holmi idézetek meg hasonlók, hanem saját versek. Kb.125 olyan vers ami máshova nincs lementve, de necces lenne így hirtelen megoldani. Van valami kiskapu, ami lehetővéteszi, hogy a profilom nélkül az az oldal tovább éljen? Minimum addig amig lementem a verseket?

2019. márc. 24. 17:41
 1/5 Robivosi ***** válasza:
Archiváld az oldaladról a dolgaidat. Ha azt letöltötted a gépre, akkor törölheted a profilodat.
2019. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És azt, hogy kell? Ne haragudj, de en ehhez total nem ertek. Ha egyesevel kell minden posztot archivalni az megint para. De azert el tudnad mondani, az hogy mukodik/hogyan kell?
2019. márc. 24. 18:30
 3/5 Robivosi ***** válasza:
2019. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm!😊
2019. márc. 24. 19:04
 5/5 anonim válasza:
én kijelölném az oldalt,verseket átmásolni word be,word fájlt lementeni a gépre. és kész
2019. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!