Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki rendelt már a dark...

Valaki rendelt már a dark netről Bitcoinnal? Megkapta amit rendelt?

Figyelt kérdés

A termék most lényegtelen. (De ha gondolod leírhatod.)

Csak érdekelne, hogy ha lenyomozhatatlan, hogy ki kinek utal, akkor tényleg megkapják a vevők a terméket (vagy szolgáltatást, pl: egy videót, képeket) vagy ez csak kamu.

(Bár az is igaz, hogy ha ez kamu, akkor nem pörögne így az üzlet.)


2019. márc. 24. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg fent az átverés, mivel nincs se customer service se fogyasztívédelem. Köpni meg úgysem fogsz, mert még te jársz rosszul mivel onnan vásároltál.

Szóval sokan csak feltesznek egy hihetőnek tűnő hírdetést (mondjuk bankkártya vagy paypal fiók némi pénzzel, mert ez fent elég gyakori), és csak gyűjtik maguknak az átutalt bitcoint. Ha lehúznak, tenni nem tudsz úgyse semmit, ezt az eladók is tudják.


Viszont van fent valóban sok szolgáltatást/terméket hírdető eladó is. Hisz valahol el kell adni a nem tiszta terméket is.

Valahogy próbáld meg szűrni az oldalakat, hogy mi lehet az igaz és mi nem, olvasgass véleményeket mert néhol az is van.


És kérlek. Ne járj úgy mint akit pár hónapja is lecsuktak, mert pénzzel teli PayPal fiókot vett, ami egyébként működött is, csak azonnal leemelte a pénzt a saját bankszámlájára...

Ebben az esetben, a PayPal fiókról érdemes feltölteni a pénzt egy mondjuk Coral/Williams Hill gambling oldalra. Pörgetsz párat a szerencsejátékon, forgatgasd egy kicsit, majd utána emeld le a kártyádra a pénzt. Nem tudom működik-e, de nyilván jobb mint az semmi.

Nem, nem vettem még onnan semmit és nem is fogok, de nem tudom, hogy hogy fordul meg egyáltalán ilyen gondolat az emberek fejében, hogy "ingyen pénzt" egyenes ágon emelnek le a saját bankszámlájukra:D


Egyébként elég hihetőnek tűnik mondjuk egy kép/videó megosztás némi bitcoin-ért, mert az más. Bár nem tudom milyen videó vagy kép lehet az amiért bárki is fizetne, főleg egy ilyen oldalon...

Mondjuk beteg véres dolgokat lehet már a deep web-en is találni, nem kell ahhoz dark web.

2019. márc. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első már kb leírt mindent én még 1 dolgot tennék hozzá:


Ha bankkártyát / PayPalt / Skrillt stb. t vennél, váltsd át bitcoinba (localbitcoins.com on azt hiszem nem kérnek semmilyen igazolványt. Ha mégis akkor neztbiznisz.hu . Itt kisseb részekben át tudod váltani a pénzt BTC re, mivel itt magánszemélyek vannak.) majd keress egy Bitcoin Tumblert (számlák közti utalgatásokkal lehetetlenné teszi a lenyomozást / visszakövetést). Itt egy jó: [link]

2019. márc. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 Ja igen, az bitcoinra való átváltást el is felejtettem írni, pedig eszembe volt. Köszi a kiegészítést.
2019. márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!