Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Így is megkapta az üzenetem?

Így is megkapta az üzenetem?

Figyelt kérdés

Ha egy oldalnak (tehát nem profilnak) írok Facebookon, de telefonról, messengerben megnézve a körön belül lévő pipa szürke, a kör belseje fehér. Ezt akkor szoktam látni, ha elküldte az üzenetet, de még nem kézbesítette a címzettnek. Miután kézbesítve lett, maga a pipa fehér színű és a kör belseje teljesen szürke. (Zöld pedig, ha megnézte.)


A kérdésem tehát az, hogy a "fehér kör-szürke pipa" esetnél szerintetek megkapta az üzenetem, ha egy oldalnak írtam és nem egy konkrét személynek?


2017. jan. 25. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Megkapta, állítólag. Egyébként az oldalak esetében ha tegyük fel, valaki egy hosszabb üzenetet ír egy adott oldalnak, azt meg lehet tekinteni anélkül is, hogy elolvasná az üzenetet (hogy neked azt jelezze, hogy az oldal látta, amit írtál). Egyszerűen, az oldal kezelője rákattint az "Üzenetek"-re és egyből bejön neki a legfrissebb üzenet, láthatja az egészet, viszont nem kell belekattintania, anélkül is elolvashatja. :)
2017. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!