Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-comos netem van d-linkes...

T-comos netem van d-linkes modemmel es ha ramegyek a you tube-ra ledob szoval a power dioda pirosan kezd vilagitani es ujraindul a modem mi az oka ennek?

Figyelt kérdés
rossz lehet a modemem? koszi elore is a valaszt!
2008. nov. 10. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
D-Link alapból egy fostalicska márka már elnézést:D Nekem most adsl netem van, hozzá egy linksys wag54gs routerbe épített modem, még sosem volt vele problémám pedig rendesen ki van használva. A linksys 17.000 Ft volt, de megérte...
2008. nov. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de semmi gond nincs vele,minden nap akarmilyen oldalon is vagyok szepen,gyorsan működik.más oldalon tudok videot nezni,csak a you tuben valahogy nem
2008. nov. 10. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig csak az lehet, hogy túl sok sávszélt/túl sok kapcsolatot emészt fel, és mivel a modem halódik, így biztosan modenhiba
2008. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!