Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Paysafecard kód feltöltése?

Trichard2001 kérdése:

Paysafecard kód feltöltése?

Figyelt kérdés
Feltöltöttema a psc kódomat a profilomra. Elvileg most már nem működik a kód. Hogy kapjam vissza a pénzem? Értem, ott van a pénz az accountomon, de most hogyan tovább? Szeretnék vele fizetni.

2019. ápr. 4. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy olyan oldalra mész, ahol elfogadják a paysafecard-ot. Pl steam, g2a, stb. Itt a fizetési lehetőségeknél megadod, hogy paysafecard, majd átirányít téged a paysafecard.com-ra. itt be kell jelentkezz, majd megnyomod, hogy fizetés. Utána visszakerülsz az oldalra ahol vásároltál és kész.

Vigyázz, csak a paysafecard oldalán (ahol ott a zöld lakat bal oldalt és írja a cég nevét szintén zölddel) szabad megadnod a felhasználónevet/jelszavat, csak azon keresztül fizethetsz.

2019. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés,a kód már nem működik
2019. ápr. 27. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem is kell a kód ahhoz hogy fizess. Akkor nem értem mi a bajod. Amúgy köszönöm a kedves üzenetedet. Természetesen én vagyok a hibás azért, mert nem tudsz megfogalmazni egy kérdést
2019. ápr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
fejtsd ki kérlek
2019. máj. 5. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!