Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha megadtam egy muszlimnak a...

Ha megadtam egy muszlimnak a telefonszámomat az baj?

Figyelt kérdés
Beszélgetünk messengeren aztán mondta,hogy menjünk át whatsupra és ugye ott telefonszámmal lehet bejelölni egymást és megadtam neki az enyémet,és most itt beszélgetünk. Feltudja törni a kamerámat? Vagy bármimet meghekelni? Kicsit tartok tőle ő most egy egyetemista fiú.

2019. ápr. 4. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem fog történni. Attól, hogy muszlim valaki, még nem egyből hacker, terrorista, emberrabló vagy a mumus. Letiltod, elfelejted. Semmit nem fog tudni csinálni.
2019. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem baj. Csak épp úgy ne engedd azonnal a bizalmadba, mint ahogy bárki mással is ezt tennéd. Attól még, hogy muszlim, nem biztos, hogy terrorista, megélhetési bevándorló, stb.
2019. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Agymosás müködik.
2019. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez egy mélyen szomorú kérdés ami számomra csak azt mutatja, hogy a kormány által épített burokban tényleg sikeresen megreked a tudatlanság.

Legalább megmondtad a srácnak, hogy ilyeneket gondolsz róla?

2019. ápr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Egyáltalán miből gondolod hogy muszlim? Úgy mutatkozott be hogy szia muszlim vagyok? Hallgass kevesebb kormánypropagandát.
2019. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
A story tartalmaz egy lényegtelen információt, ami az egész kérdésedet meghatározza: muszlim az illető. Nem fog jobban vagy kevésbé feltörni azért mert más vallású...
2019. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!