Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekomos otthoni internetről...

Telekomos otthoni internetről vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok, aki használ 1000Mbps-os otthoni netet, mennyire van vele megelégedve? Stabilan tartja e a sávszélességet?

Valamint kompatibilis eszközzel tényleg képes leszedni és feltölteni 1000mbps-ot?

Valamint adnak ingyen egy wifi routert?



2019. ápr. 7. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Bár nem 1000-es nettel, de sajnos van tapasztalatom. Ha egy mód van rá, kerüld ezt a mocsok bandát.


[link]

2019. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Valaki még?

#1 Nyugi, nem sikerült lebeszélned.

2019. ápr. 7. 10:45
 3/11 anonim ***** válasza:

Wifis routert vagy routermodemet termeszetesen adnak, nem lesz a tied hanem az elofizetes reszekent kapod (tehat az ingyen szo necces ra).


Maga a telekom a nagy szolgaltatok kozul az egyik legkerulendobb, ha nincs mas opcio akkor persze ez van.


Ugy remlik sagemcom routert adnak ami kozepkategoriat kepviseli, gond nem lesz vele.


1000mbites telekom kollegamnal van, amikor kerdeztem es speedtesteztem akkor ~600mbitet tudott eppen, nappali csucsidoben.


Nala es nalam is (300mbit flip (telekom)) gyakori a packet loss, kimeno iranyba nem mindig tud kapcsolatot nyitni, amirol a gagyi utcai erositojuk tehet, ez a legnagyobb gond reszunkrol.

2019. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#2: Én nyugodt vagyok, nem velem cseszel ki.
2019. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Összességében nekünk nem volt bajunk velük, mindaddig, amíg nem fejezte be a Digi a rendszerük kiépítését.

A Digi ajánlott 4800 jó magyar forintért 1000/200mbps csomagot, fullos TV csatorna csomaggal, előtte pedig 12000 jmf-ot fizettünk a T-nek 20/2mbps netért, családi (1db) IPTV-ért. Most lesz 4 éve, hogy váltottunk, és abszolút megérte.

Időközben emelték a feltöltési sebességet 300mbps-re, csak úgy, na egy T-től ilyet a büdös életben nem fog senki tapasztalni.

Eközben a T ad 6500-7000jmf-ért CSAK 1000-es csomagot, ha meg még TV-t is akarsz nézni, akkor 10-11.000jmf. Maximum magentásként érheti meg a T-nél maradni, semmi másért.


Itt egy rögtönzött teszt csúcsidőben: [link]

2019. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk DIGI nincs, kistelepülés, de a telekom kb 2 éve lefektette a kábeleket,at lehetne. A jelenlegi szolgáltatónk katasztrofális internetsebességet ad, drága pénzért. Ezért érdeklődtem, hátha valakinek van tapasztalata az 1000-res nettel.
2019. ápr. 7. 13:35
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem telekom optika van


gyakran rámérek

az esetek 90%-ában hozza a 900-950 letöltést és 800-900 feltöltést.


egyszer-egyszer fordult elő, hogy a letöltés bezuhant 400valamennyire de az is jóval a garantált 300 felett volt.

2019. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem átlagosan 850 le és 650 a feltöltési sebességem. Csúcsidőben sem szokott gond lenni. Egyszer volt hiba, a router egy áramszünet után elfelejtette a konfigot, este bejelentettem, hajnál 2!kor kaptam az sms-t, hogy lehet ellenőrizni a szolgáltatást mert megcsinálták.

Nem a legolcsóbb, de elfogadható

Sokan panaszkodnak rá, általában ennek 2 oka van: régebben az optika előtt nem tudtak színvonalas szolgáltatást nyújtani, illetve van ahol még nincs optika, ott továbbra is viszonylag lassú, ahhoz képest drága és esetenként ingadozó a kapcsolat. De ahol már van optika, ott nincs gond

2019. ápr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8. Vagyok, havi 4ezer a díj nálunk
2019. ápr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

utolsóval egyetértek


sokat szidtam a telekomot régen de az optikai internetüket csak dícsértem eddig

2019. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!