Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet problémák egy bizonyo...

Internet problémák egy bizonyos játék közben (Warframe)?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1-2 napban jelentkeztek a gondjaim,először is szoktam zenét hallgatni játék közben Youtube-ról és a minap azt vettem észre,hogy játék közben akadozik a videó,leugrik 360p-re amit előtte sosem csinált.

A mai napon ismét elkezdtem játszani,de nem sokra jutottam,mert ahogy becsatlakoztam egy játékba másik 3 játékossal,játszottam 2 percet és annyit láttam,hogy a pingem 1000-1500 körül jár és minden megállt.Majd egy "Host migration in progress" üzenettel vagy kidobott a játék a bejelentkezési menüig,vagy csak a csapatból vágott ki,majd engem újra betöltött akkor már egyedül.

Amikor bezárom a játékot megoldódik a gond,a 360p-s youtube videó 1440p-ben is simán elfut.

Nem tudom mi lehet a gond,de játszhatatlanná teszi a Warframe-et.Ami még talán fontos lehet,hogy laptopon játszom,és wifi-t használok,amikor kidob a játék néha a telefonomról is elmegy az internet.

Mi lehet a probléma?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. ápr. 12. 02:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!