Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Regisztrált már valaki Firefox...

Regisztrált már valaki Firefox fiókot? Mire jó?

Figyelt kérdés
A Firefox frissítéskor már többször kiírta, hogy regisztráljak Firefox fiókot. Végiggörgettem az oldalt, de nem igazán derült ki, mit lehet azzal a fiókkal csinálni, mire jó. Valami biztonságos fájlküldésről írnak benne, ennyit találtam. Lehet például a könyvjelzőket az on-line tárhelyre menteni, és bármelyik gépről lépek be a Firefox fiókomba, azok a könyvjelzők jelennek meg? Ez volt az első, amire gondoltam, de erről meg sehol nem írnak.
2019. ápr. 12. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Beállítások/Firefox fiók oldalon látnod kell néhány opciót. Ott fel vannak sorolva hogy miket lehet online fiókba szinkronizálni, azokat amiket te is írsz.
2019. ápr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem-e? Első google találat(Firefox fiók), nincs eldugva.

"Szinkronizálja a könyvjelzőit mindenhol

Könyvjelzőzzön egy receptet otthon. Nézze meg a piacon a telefonjáról. Minden könyvjelző amit elment azonnal hozzáadásra kerül az összes szinkronizált eszközére."

[link]

2019. ápr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!