Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tekinthetem meg azokat...

Hogyan tekinthetem meg azokat az bejegyzéseket facebookon amelyekre "korábban reagáltam"?

Figyelt kérdés

2013 nyara óta vagyok fönn facebookon, egy kommentet egy lájkot nem adtam semmire, ma meg szembe jön velem ez a szöveg


"Hasonló olyan bejegyzésekhez, mint amelyekre korábban reagáltál.

"

Nyakam teszem rá, én egy lájkot meg egy kommentet nem írtam soha facebookon, csak azért reggeltem facebookra, hogy tudjam moderálni a osztály csoportot.


2019. ápr. 12. 20:11
 1/3 A kérdező kommentje:

Na, rájöttem, tevékenység napló. És 2011 óta van facebookom éééés eddig 4 lájkot adtam 3 éve. :) érdekes, hogy ma ezt dobta fel a facebook "Hasonló olyan bejegyzésekhez, mint amelyekre korábban reagáltál.

" Szabó Péter ( motivátor ) posztnál jelent meg, ami furcsa mert, hááát... jaaa, sőt soha..

2019. ápr. 12. 20:25
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]



Az XXX helyére beleírod a saját profil ID-d, és felhozza az összeset.


Első link a reagálásaid.

Második ahova hozzászóltál.

Harmadik pedig amin meg vagy jelölve.

2019. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. ápr. 12. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!