Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem jó a facebook-om mi lehet...

Nem jó a facebook-om mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni mi lehet a baj? mindent be ad a gép de a facebook-ot nem tölti be..azt írja ki a webhely nem érhető el..de pl telómon néztem és kijelzi messengeren írtak én visszaírok de nem küldi el ..és egyedül a facebook...mi lehet ez szerintetek? minden más oké de sem telómon sem gépen a facebook-ot nem tölti be..megkapom írnak nekem de nem tudok visszaírni azt jelzi ki küldés folyamatban..szerintetek ez mi lehet?



2019. ápr. 14. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha jó témába írtad volna ki, láttad volna hogy tömeghisztéria van:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet


Az interneten a közösségi oldalakon túl híroldalak is léteznek, hogy informálódj. Címlapon írnak róla:

[link]

[link]

2019. ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a választ ...szerinted valamikor még újra fog menni az oldal? :/ nagyon fontos lenne beszélnem valakivel..
2019. ápr. 14. 14:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd helyreáll pár órán belül. De nem csak a Facebook és holdudvara létezik, nem szabad annyira analfabétának lennie két embernek, hogy más platformon ne tudjon kommunikálni, ha az egyik kiesik.
2019. ápr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azaz igazság barátom jelenleg kint él külföldön(Ukrajna) de nem tudok neki telefonálni nagyon sok pénz lenne egyébként most fogunk összeköltözni 3 hónap múlva messengeren szoktam hívni ..csak érted meglepődtem,hogy így elment a facebook..egyik pillanatról a másikra de egyébként teljesen igazad van nem is ott kommunikálok másokkal :) vele szoktam egyedül igazából amúgy nem is igazán facebook-ozok
2019. ápr. 14. 14:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Segítek. Írj ímélt, az is egy csatora...
2019. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
* csatorna
2019. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de e-mailt nem tudok amúgy igen jó lenne de pont e-mail cím nincs meg telefonszám megvan meg ugye messengeren beszélünk mindig..de sajnos e-mail címet nem tudok :/de igen jó lenne amúgy
2019. ápr. 14. 14:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Skype-olj vele
2019. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már jó a facebook :)
2019. ápr. 14. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!