Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Criptovaluta alapu bankkártyát...

Criptovaluta alapu bankkártyát érdemes e ezt megvenni ilyen célra, vagy esetleg tudtok jobbat?

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni.

Régóta szeretnék

criptovaluta alapu bankkártyát, de elriasztottak a magas költségek. Most ebben a linkben olyan kártyát ajánlanak amivel ingyenesen lehetne felvenni pénzt, ráadásul altcoinok terhére is, havi 200 fontig ami kb. 72 000 Ft. Jobb lenne ha a sparban történő vásárlás is ingyenes lenne de erről nem ír. A lényeg, nem vagyok nagy spekuláns csak egy sima hodler. Az az elképzelésem, hogy most mikor (szerintem) alacsonyak az árfolyamok vennék ezt azt, s ha elkezd emelkedni s drágább lesz mint vettem akkor innen költeném a pénzem egy részét, banki költségek nélkül. Így többet vásárolhatnék abból amit rászántam. Amikor zuhanni kezd akkor meg abbahagynám a költését, hosszútávú befektetésnek fognám fel, esetleg még vásárolnék hozzá. Ha pedig tévedek s most zuhanna akkor eleve hosszútávú befektetésnek fognám fel egész addig míg nem ér többet mint amennyiért vettem. Ehhez kerestem eddig kártyát de mint irtam nem volt ilyen ingyenes opció meg mindenféle macera volt, átváltási költségek, stb. ha jól látom itt csak egyszeri kb 2000 Ft költség van (5 font) s onnantól ingyenes róla a kripto költése. A kérdésem az, szerintetek érdemes e ezt megvenni ilyen célra, vagy esetleg tudtok jobbat?

Köszönöm



[link]



2019. ápr. 14. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Jobb az atvaltas alkalomszeruen.
2019. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!