Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekom Net S díjcsomagban...

Telekom Net S díjcsomagban tényleg ennyi a letöltés?

Figyelt kérdés

Pár napja kötöttünk szerződést,

Garantált: 60 Mbit/s letöltést

Garantált: 25 Mbit/s feltöltést írtak.


Ez ha jól számolok 7,5 megabájt/sec letöltés és ~3 megabájt/sec feltöltést jelent.

Viszont speedtest-nél a letöltés csupán 0,5 megabájt/sec és a feltöltés 0,05 megabájt/sec.


Ezek az értékek teljesen megegyeznek a korábbi internetsebességgel.

Ez hogy lehetséges?

Mit kell változtatni azon hogy módosuljon?



2019. ápr. 19. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Függ a számítógéptől is, amin használod, hogy az milyen teljesítményre képes. (Hálókártya asszem? Nem vagyok nagy számítógépguru, a upc-s szerelő magyarázta anno, mikor tesztelte bekötésnél, làtványosan lassabb nálam a net, mint párom újabb gépén ugyanitt.)

Szóval nálunk pl hiába van 500 mbites net bekötve, a laptopom régi, 100-120ig bírja legjobb pillanataiban is. Az okostelefon wifin gyorsabb konkrètan... :)

2019. ápr. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicserélték már a modemet egyáltalán?
2019. ápr. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Laikusok által modemnek nevezett HGW újraindítása megvolt egyáltalán?
2019. ápr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Épp ma olvastam a Telekom honlapján a Net S csomag részleteinél:


"**Net S Plusz díjcsomag esetén: 30Mbit/s kínált letöltés, 1Mbit/s garantált letöltés, 5Mbit/s kínált feltöltés, 0,25Mbit/s garantált feltöltés."


Ezek nagyon messze vannak a 60 Mbit/s garantált értékektől. Nem lehet, hogy ez a baj?

2019. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelőnek igaza van azt elnéztem,

de még így is nagyon alacsony volt a garantálthoz képest, azóta hívtunk szakembert aki megoldotta.

2019. aug. 3. 22:01
 6/6 anonim válasza:
Ennek örülök. Viszont én is elnéztem részben, mert a Net S és a Net S Plusz két különböző dolog elvileg. Nem egyszerű kiigazodni.
2019. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!