Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "A" Google fiókomból át...

Zolee0212 kérdése:

"A" Google fiókomból át akarom tenni az adataimat (amit már letöltöttem zip fájlba) az új "B" Google fiókomba. Hogy tudom ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 22. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Fiókok egyesítése


Különböző Google-fiókok egyesítése jelenleg nem lehetséges. Azonban ha adatot szeretne átvinni két fiók között, termékenként megteheti. Ha új terméket szeretne használni, nem kell újabb Google-fiókot létrehoznia. Jelentkezzen be a már meglévő Google-fiókjába, és a kezdéshez tekintse meg ezt a terméklistát.


Ha nem rendelkezik a Gmail szolgáltatással, bármikor hozzáadhatja fiókjához.


Ha regisztrált a Gmail szolgáltatásra, és nem adta hozzá meglévő fiókjához, akkor két külön fiókja van.


Megjegyzés: Új Gmail-cím Google-fiókhoz való hozzáadása során nem választható meglévő Gmail-felhasználónév (még ha törli is a másik fiókot a Gmailben, akkor sem használhatja újra a régi Gmail-felhasználónevet).

2019. ápr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kimásolni könnyű dolgokat...ezt énis tudom hogy ez itt van, de elakadtam abban, hogy letöltöttem az adataimat és utána nem tudom mit csináljak vele
2019. ápr. 22. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!