Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kép lementése webshopból?

Kép lementése webshopból?

Figyelt kérdés
Alapesetben jobb klikk aztán felugrik egy kis "menü" ott lehet lementeni a képet, de van olyan oldal ahol ez nem működik, mármint jobb klikk, de nem történik semmi. Ilyenkor hogyan tudom lementeni a termék képet?

2019. ápr. 24. 16:00
 1/5 anonim válasza:
Van egy ilyen alkalmazás,hogy righ cligh enabler a google chromaba,de egyébként azért van mert az oldal szerkesztője tiltotta le
2019. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont azért van úgy csinálva, hogy egy átlagfelhasználó ne tudja lelopni.
2019. ápr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a developer toolsból szoktam kiszedni a linkeket.

F12-t nyomsz, majd kiválasztod a megfelelő elemet. Minden böngészőben van erre egy ikon a dev toolson belül, pl Chromeban a bal felső sarokban (Select an element in the pade to inspect it)

Ez odaugik az adott elem html kódjára, onnan kimásolható a link... vagy esetleg a css-ek között van beállítva valaminek a háttereként.

2019. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Letiltod a Javascriptet az oldalon vagy kimásolod a forrásból.
2019. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Print Screen. Be Paint-be, oszt vágd ki. :)
2019. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!