Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy fogyatékos gyerekek Youtube-oznak?

Figyelt kérdés
Külföldön egyre több testi és lelki fogyatékos ember, gyerek Youtube-ozik. Igazából ezzel nincs is baj. A baj ott kezdődik, hogy a szülő veszi fel sok esetben és tölti fel. És ide haza is szerintem egyre többen fogják csinálni. Külföldön már nagyon megy. És egyértelmű, hogy pénzre megy a dolog. Ami ezzel sincs baj, itt tényleg szerintem az a gáz, hogy a "kedves" szülő belenyomja az mozgásképtelen arcába a kamerát. Én erre nem lennék képes!

2019. ápr. 27. 06:36
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Hát figyelj én is így vagyok ezzel.Csak a magyar gyerekekkel.Akik szinte azt a nevet használják ami az igazi videósok is.Az angol tudások az fúj.A kamerájuk fúj,a beszédük fúj.Amikor látok egy ilyet akkor ideges vagyok.Mert a youtube miért nem bannolja ezeket.Szerintem a szülő nem akar csalódást okozni neki és ezért.De ha szülő lennék nem engedném h hülyeséggel bombázza a youtube-ot!
2019. ápr. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokan bármit megtennènek a sikerèrt, hírnèvèrt.

Normális ember az ilyeneket elítèli. De manapság sok ultra szèlső liberális ember van akik inkább a normálisan gondolkodóakat támadják.

2019. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyile látszodik raltam?
2019. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27%

Te nem vagy erre képes. OK.

Más ezt csinálja: a gyerek elfoglalja magát, alkot és a szülő támogatja. Ha belebukik, akkor is támogatni fogja, hogy talpra álljon (vagy kerekes székre, ha éppen úgy fogyatékos).


Nem igazán értem a kérdést, hogy mire vagy kíváncsi.

A YouTube-ozás egyfajta médiában való szereplés, hírességgé válás, alkotói munka. Mindenhonnan nézem egy öröm forrásra lehetőség. Az én szüleim mindent tiltottak tőlem, amiben jó voltam, vagy örömömet leltem. Minden nap arról álmondtam, hogy élve gyújtom fel őket. Aztán 19 évesen sikerült megszabadulnom tőlük legális úton. Nem hiszem, hogy az lenne a jó szemlélet, hogy vegyük el a gyerektől, amiben jó, vagy amire vágyik.

Úgy gondolom, hogy aki tudja ebben támogatni a gyerekét és megteszi, annak nem csak joga van hozzá, de jól is csinálja.

2019. ápr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!