Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Xiaomi Redmi Note 5 lecsatlako...

Xiaomi Redmi Note 5 lecsatlakozik az itthoni Wi-Fi-ről. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Novemberben vettem a készüléket, 1-1,5 hónapig nem volt vele ilyen gond, azóta viszont elég sokat szenvedek vele a következő miatt: Az itthoni Wi-Fi-ről folyamatosan lecsatlakozik, de nem is sokat számít, mert amikor rajta van a neten, az esetek kb 80%-ában azt az üzenetet kapom, hogy: "Ez a Wi-Fi-hálózat nem ad internet hozzáférést."

Tehát ha rajta is van, mégsem tudom használni. Nem hiszem, hogy a telefonnal lenne baj, mert mindenhol máshol tökéletesen működik. (Koliban, barátnőnél, barátoknál, mindenhol máshol lényegében.)

Maradna ugye a router ludasnak, de más itthoni eszközök viszont tökéletesen működnek vele (Telefonok, laptopok, és asztali gépek (bár azok nem wifin vannak ugyebár))

Mit tehetnék? Köszönöm szépen a válaszokat előre is!


2019. ápr. 27. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Upc s neted van?

Ha igen akkor nem a telefon a ludas nekem redmi note 4 em van a haveromnak is és elmegy a net kb 5 percenként egyszer :/

2019. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!