Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen reklámblokkolót ajánlan...

Milyen reklámblokkolót ajánlanátok Firefoxra?

Figyelt kérdés
Az Adblock plust és az uBlock origint is hibásnak jelölte, eltávolította.

2019. máj. 4. 03:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Firefox 52 ESR is ezt csinálta, semmit nem frissítettem, Adblock, Ublock, minden letiltva.

Régi-régi gépem van, a sok reklámtól a böngészés nehézkes, lassú, akadozik a gép. :-(

Nem tudom mi történhetett :-(

Utánakeresek hátha van megoldás.

Írjátok meg ha megtudtok valamit.

2019. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Na, a problémát ugyan nem tudtam megoldani, - közben átmeneti megoldásként telepítettem a Chrome-ot - viszont kaptam információt a helyzetről:


"Magyar Mozilla Firefox közösség:


Sziasztok! Némi gubanc történt az addons.mozilla.org-on, egy tanúsítványhiba miatt jelenleg nem működik a kiegészítők telepítése, illetve a Firefox letilthatja a telepített kiegészítőket. A Mozilla tud a hibáról, jelenleg az elhárításán dolgoznak."

2019. máj. 4. 14:11
 13/27 anonim ***** válasza:

Nagyon köszönöm sokak nevében, hogy megírtad. :-)

Reméljük a legjobbakat, hogy minél előbb kijavítják.

2019. máj. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Én is köszönöm, ezek szerint nem kell idegeskedni, nem egy újabb baromsága a Firefoxnak.

A kedvenc kiegészítőimet viszont direkt tiltották le tavaly, inkompatibilitásra hivatkozva.

2019. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nálam sem jó a Firefox alatti AdBlock, remélem, hamarosan jó lesz.
2019. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Többen visszajelezték, hogy náluk helyreállt. Nálam is hoz fel új kiegészítők telepítésére lehetőséget, most meg már viszont az a gond, hogy "a letöltés sikertelen, ellenőrizze a kapcsolatát" címszóval nem engedélyezi, miközben futtattam le tesztet, és kifogástalan az internet sebessége. :/ Erre esetleg valamilyen tipp?
2019. máj. 5. 01:00
 17/27 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez a hiba. Szerintem még nem jó (esetleg nem mindenkinél ugyanakkor áll helyre, bár ezt nem hiszem).

Amúgy borzalmas így - reklámblokkoló nélkül - netezni, mintha egy másik neten lennék, ez a sok reklám nagyon idegesítő. Eddig nyugodtan tudtam nézelődni, most meg még olvasni is nehéz az oldalakat, állandóan villog valamilyen banner. Nagyon szomorú, hogy egyes oldalak (és emberek is) ezt tartják normálisnak.

Pár oldalnál, amiket gyakran nézek, ott engedélyezem a reklámokat, de a többinél nem. Sajnos már nem tudnám tartósan ezt a hirdetésözönt elviselni.

2019. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Elvileg itt írnak róla (ugyan tudok angolul de nem tudom igazán kisilabizálni miket magyaráznak):

[link]

2019. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Egyik gépemen egészen mai nap délelőttig jó volt, már azt gondoltam "ott megúsztam a dolgot" erre ott is elromlott :-(
2019. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Én bekapcsoltam a Beállításoknál az Adatvédelem résznél az Adatgyűjtésnél az első 3 lehetőséget. Azt javasolták, és pár perc múlva jó lett. Próbáljátok ki! (A FF újraindítását igényelheti, és a kiegészítőket lehet, hogy újra kell telepíteni.)
2019. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!