Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen reklámblokkolót ajánlan...

Milyen reklámblokkolót ajánlanátok Firefoxra?

Figyelt kérdés
Az Adblock plust és az uBlock origint is hibásnak jelölte, eltávolította.

2019. máj. 4. 03:07
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

FRISS FEJLEMÉNY:

Aki hasonló problémával küszködik, megvan a megoldás. Le kell törölni a Firefoxot, majd újratelepíteni. Megcsináltam, és azóta minden tökéletesen működik. :)

2019. máj. 5. 16:48
 22/27 anonim ***** válasza:
Sajnos az újratelepítés nekem nem segített. Az Adblock Plust és az Avast Online Securityt szeretném visszatenni, továbbra is mindkettő tiltólistán van.
2019. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy a Mozilla (FF készítője) csinál valamit, szigorít a kiegészítőkre vonatkozó szabályokon. Szerintem idő kérdése, és minden jó lesz.
2019. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Lejárt egy, kiegészítőkkel kapcsolatos tanúsítvány, ezt fogják frissíteni és helyreáll a rend.

A szigorítás is igaz, de ez a kiegészítő-letiltódás most nem annak a következménye.

2019. máj. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ma reggelre jó lett, semmit nem csináltam. (Csak nem kapcsoltam be a gépet tegnap reggel óta, mert nem voltam itthon.)
2019. máj. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
2019. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ma este frissítette magát 66.0.4-re, azóta nálam is rendben van.
2019. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!