Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bicskén szeretnénk ingatlan...

Bicskén szeretnénk ingatlan vásárolni. Melyik része a városnak közbiztonságilag nem a legjobb? Hol ne vegyek ingatlant? Sajnos nem ismerjük a várost kicsit sem.

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 08:05
 1/10 anonim válasza:
8%

Szia!

Nagyjából minden rész rendben van. Csak egy részen laknak „kisebbségek”. Azt úgyis észreveszitek, ha mentek házat nézni. De nem ajánlom, hogy itt lakjatok, semmi jó dolog nincs itt. Munkahely, iskolák, szórakozás semmi!!!

2009. márc. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
20%
Szerintem ne költözzetek Bicskére.Semmi nincs ott.És meglehetősen több a Róma mint máshol.Én a helyetekben körülnéznék Sóskút meg Tárnok közelében nyugodt kis faluk és nincs kisebbség.Tárnok jobb mert van vasútállomás és egyből felhajtó a M7 esre.Sóskút szebb fölég nyáron és tavasszal .Mivel Pest megye, Tárnokról vonattal 20 perc és A déli pályaudvaron vagy.Bicske ha jól tudom város de semmivel nem jobb mint ez emlitet faluk.Nem tudom a Bicskei ingatlan árakat de ha igényesebb helyre költöznétek kicsit több látnivalóval meg szebb helyekkel és város legyen jó közlekedéssel akkor nálam Biatorbágy a favorit.Jártam már Bicskén többször és mindig egy fakó,szürke,elszegényedhet falú jellegű kisvárost láttam.A Róma negyedről meg az utcán mezítláb kószosan szaladgáló Róma gyerekektől kicsit irtózok.Ismerősőm Testvér ott lakik és mikor indultunk vissza a vasut állomásra azt a tanácsot adta " a telefonokat órákat ne mutogasátok és siessetek az állomásra" és " ha megvernek az még a jobb mert a rosszabb ha a cipőtöket meg a zoknit veszik le.".Én nem szeretnék így élni hogy mindig azt nézed nem e követnek.Ha tehetitek Érdet kerüljétek el mert az is húzós nem a központi rész kell nézni ami fejlett hanem a távolabbi rész.Volt hogy motorral mentem a romák elzárták előttem az utat és kocsival akartak elkapni .
2009. márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszokat. Én is igyekeztem diplomatikus maradni, de a válaszokból mindent megtudtam:)
2009. márc. 4. 15:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát Bicskén 2 vasútállomás van, van 1 Gimnáziuma és 3 általános iskola, Spar, Lidl, CBA, Rendőrség, Tűzoltóság SZTK stb van Ruházat szmepontjából: Pár kínai 1 misso meg 1 márkabolt és épülőben vagy 1 uszoda. Valóban sok a Roma, de annyira nem durva a helyzet, mint Érden.
2009. márc. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De van Rossmann, Raifaissen bank, OTP, BP bank, Allianz, szóval azért nem olyan rossz, mint az előző ketten leírták én bicskei vagyok. És Pestre is fél óra vonatozás, és buszmegálló is van egy csomó. (utolsó hozzászóló)
2009. márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és van golfpálya is, meg amúgyse soroltam föl mindent. (Szintén utolsó)
2009. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:) Köszi.
2009. márc. 27. 18:05
 8/10 anonim válasza:
meg focipálya és mellette közvetlenül egy presszó
2009. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
van a bartók béla utcában is egy eladó ház,meg a piactéren is (én szívesen oda költöznék,közel a cbahoz, rossmannhoz, kb a város közepe,de nem olyan forgalmas:))
2009. nov. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Éés már van TESCO is :)))
2010. dec. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!