Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új vásárló kap router-t, én...

Új vásárló kap router-t, én nem. Ez mennyire szabályszerű? (Internet szolgáltató)

Figyelt kérdés

TalkTalk nevű cégről van szó.

Évek óta náluk vagyunk, 2x hosszabbítottunk szerződést, és a lehető legerősebb internet csomagukat használjuk.


A szerződés szerint adniuk kell router-t, egyszer tönkre is ment, cserélték is vagy másfél éve.


Azóta úgy reklámozzák magukat, hogy aki előfizet erre a csomagra ami nekünk is van, az kap egy újabb modelű, jobb, erősebb hatótávú router-t.

A miénk megint kezd tönkremenni, ledobál és újraindul. Gondoltam beszélek velük.


Nem kapunk új router-t, mert mi régi felhasználók vagyunk és nekünk nem jár. Szeptemberben ha lejár a szerződés és én meghosszabbítom megint, még akkor SE kapok újat, mert hosszabbítottam, nem pedig új szerződést írtam alá..


Ezt mégis hogy?

Szerződés szerint ők állják a router-t, de ezt nem tették meg csomag szerint.. Hisz ha egyszer más csomaghoz más router jár, akkor azt kéne adniuk. Ugyan azt a router-t használjuk, mint aki a legolcsóbb 10mb/sec-es netet használják..

Béna, alap modell.


A support-ost kértem, hogy irányítson át máshoz. Majd rám akart sózni valamilyen vezetékes telefont meg propaganda tévét :D



2019. máj. 9. 18:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Modellű*
2019. máj. 9. 18:10
 2/4 anonim ***** válasza:
A szolgáltató határozza meg hogy ad, vagy nem.
2019. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat bemondasra nem fognak ujat adni, ha kehet valts virginre ha elerheto
2019. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos csak Sky van, de arról váltottunk eleve, mert az is bajos volt..
2019. máj. 9. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!