Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Másnak is így látszódik az aktivitási állapot messengeren?

Egy ideje, valamelyik frissítést követően már csak a 4. óráig mutatja h 4 órája volt elérhető valaki. Utána már semmit se mutat. Másnál is?

Keress kérdéseket hasonló témában: Messenger

máj. 9. 20:48  Privát üzenet  

A válasz
mark11212 nevű felhasználó válasza:

Igen, de elvileg ezt azóta már javították.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 17. 21:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Messengeren ha az elérhető állapot ki van kapcsolva, de egyébként fent vagyok, akkor úgy mutatja, hogy 1p-e elérhető?
Megoldást arra keresnék hogy amit irok messengeren azt rogzitsem is valahova rögtön?
Messengeren mit jelent a teli zöld félkör állapot?
Facebookon vagy Messengeren hogy tudom azt beállítani hogy amikor elérhető vagyok akkor is azt mutassa az ismerősiemnek hogy több perce vagy órája voltam elérhető? Bővebben lent!
Messengeren állandóan elérhető vagyok, mégse vagyok fent se telefonról, se számítógépről, ráadásul wifi-kapcsolat sincs a telefonnal. Mit lehet tenni ilyenkor?
Belehet allitani facebook-on (messengeren) hogy ki NE lathassa a tortenetem?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!