Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » DIGI PPPoE neten lehet port...

DIGI PPPoE neten lehet port forwardolni?

Figyelt kérdés

Egy echolife hg8121h típusú routert adtak még korábban, azt átkértem bridgbe, a routerbe megcsináltam a port forwardot a gépem belső IP címjére, de mégse tudom elérni máshonnan...


Többször megjegyezték, hogy nem vagyok NAT alatt, kínomban a tűzfal szabályzatát is megpiszkáltam, de megint csak semmi haszna. Le is töröltem utána, ill. mmég a windows tűzfal is ki volt lőve, semmi változás.


Fix ip címről olvastam még mint lehetőség, de erre a Diginél, csak vállalkozóknak van lehetőség, még abban gondolkodok, hogy valami susmus megy az ő részükről, a bridgbe átrakás is csak második próbára jött össze.


Bármilyen ötletet, segítséget, tanácsot szívesen fogadok.



2019. máj. 15. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha átkérted bridgebe hiába forwardolsz rajta bármit. Azon az eszközön kell ami a PPPoE kapcsolatot létesíti.
2019. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt hittem ez egyértelmű, saját routeren csináltam a port forwardot, ugyanazon amin most pppoe kapcsolatom van.
2019. máj. 15. 14:17
 3/14 anonim ***** válasza:
A PPPoE végpontnak mi az IP címe? Ha nem ugyan az mint ami a külső IPd akkor NATolva vagy.
2019. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ugyanaz, tényleg nem vagyok natolva.
2019. máj. 15. 14:28
 5/14 anonim ***** válasza:
Ellenőrizted, hogy biztos nem NAT olnak?
2019. máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor a routereddel van valami, vagy a gépen fogja tűzfal a bejövő portokat.
2019. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Biztos nem vagyok, most is ellenőriztem és digis kollégák is sokadszorra biztosítottak felőle. Tűzfalat is említettem részletezésben, ki van zárva.
2019. máj. 15. 15:50
 8/14 A kérdező kommentje:
Router is át lett nézve, ott sincs gebasz. Nem véletlenül írtam ki a kérdést.
2019. máj. 15. 15:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi a WAN (nem a publikus) IP címed első 6 számjegye?
2019. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
192.168, ha nem értettem félre a kérdésed. Javíts ki kérlek ha mégis.
2019. máj. 15. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!