Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gigatorrents tagok! Sértek az...

Gigatorrents tagok! Sértek az oldalon valamilyen szabályt ha üzenőfalon kérek egy olyat, hogy szavazzon valaki egy filmre, hogy ingyenes legyen? (50 szavazat után ingyenesek és ami érdekelne azon 49 szavazat van)

Figyelt kérdés

Nincs senkim aki tag lenne, és nagyon kíváncsi vagyok a filmre. Viszont így, hogy 1 szavazaton múlik, hogy ingyenes legyen így gondoltam bepróbálkoznék, hisz csak egy kattintás. (Más esetbe ha mondjuk 30 szavazat lenne rajt, kérdés nélkül letölteném úgy ahogy van, de így hogy csak 1...)

Oldal szabályzatot megnéztem, de ott nem tértek ki erre.

Valaki tapasztalt ilyen kérést üzenőfalon ?


2019. máj. 17. 22:44
 1/4 anonim válasza:
100%

Megkérdezed a chatben, hogy lehet-e?

Tutira segít egy tag. :)

(Bocsánat, nem vagyok tag de ezt egy jó megoldásnak találtam, így megosztottam veled.)

2019. máj. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy konkrétan mire kell szavazni és ha még szükséges, adok rá egy szavazatot.
2019. máj. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


Nagyon köszi! :)

2019. máj. 19. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Szavaztam, töltheted.
2019. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!